Babai ia ‘preu’ flokët të birit, nëna: “Do të të vras!” (FOTO)

2017-04-04 në ora 08:21

Një baba i ka dërguar bashkëshortes së tij një fotografi qesharake të tij bashkë me djalin e tyre.

Ai vendosi që të bënte shaka me bashkëshorten e tij dhe e shfrytëzoi ‘photoshopin’ për ta realizuar planin, transmeton Gazeta Shneta.

Babai në fjalë i dërgoi nënës, e cila ishte në punë, një fotografi të edituar të tij dhe të djalit por të dy pa flokë.

Nëna mbeti pa mendtë, duke e ofenduar bashkëshortin e saj dhe ndër të tjera duke i thënë se po niset për shtëpi për ta vrarë!

Sigurisht se burri i tregoi se ishte thjesht një shaka dhe se flokët e djalit të tyre nuk ishin prekur. Gjakrat u qetësuan, por… më mirë mos e provoni më! /Gazeta Shneta/