Burri i Adelina Ismailit publikon një fotografi të mrekullueshme me djalin

2018-01-12 në ora 20:15

Val Krasniqi, burri i Adelina Ismailit, ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook.

Në fotografinë e postuar, ai duket mjaft i lumtur duke shijuar jetën me djalin e tij, shkruan Gazeta Shneta.

Adelina Ismaili dhe burri i saj, Vali, kohëve të fundit janë shfaqur vazhdimisht të përkushtuar ndaj djalit të saj, Uliksit./Gazeta Shneta/