Emina Cunmulaj me një mesazh prekës për të gjitha nënat

2018-06-01 në ora 20:33

Emina Cunmulaj ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë, e cila kësaj radhe ka lindur një djalë.

Dhimbjet e paslindjes nuk po e mënjanojnë as modelen e njohur shqiptare, por që ajo po i vlerëson këto dhimbje si privilegj i një nëne, shkruan Gazeta Shneta.

“Dhimbjet e uterusit gjatë ushquerjes me gji nuk janë shaka në disa raste janë shumë të dhimbshme por gratë janë të pabesueshme sepse ne luftojmë me çdo gjë vetëm që të vegjlit tanë të jenë të shëndetshëm dhe të ushqehen ashtu siç duhet dhe i ndjej privilegjet sa herë që ushqej fëmijën tim e gji sepse njoh shumë gra që përjetojnë një moment të vështirë. #mëmësia #MiaSoraya”,- shkruan modelja e njohur shqiptare./Gazeta Shneta/