Emina Cunmulaj tregon për dhimbjet e paslindjes, nënat bashkëndjejnë me modelen

2018-06-02 në ora 08:43

Modelja e famshme e cila ka marrë vëmendjen kohëve të fundit të gjithë medieve rozë, Emina Cunmulaj ka sjellur së fundmi në jetë një vajzë të vogël, ndërsa e pagëzoi me emrin Soraya.

Ajo ka qëndruar shumë e hapur me ndjekësit e saj në instagram, duke shpalosur sekretet rreth gjendjes së saj reale duke mos përdorur filtera fare.

Emina së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një rrëfim personal rreth përjetimet e saj, që pavarësisht lumturisë ato kanë në vete edhe mjaft dhimbje fizike.

Dashuria dhe dhimbjet pas lindjes. Gjërat që i dimë, por ne si nëna i harrojnë dhe krejt papritur i kujtojmë sërish. Dhimbjet e mitrës kur ushqejmë me gji fëmijën nuk janë shaka, në disa raste dhimbjet janë po aq të fuqishme sa edhe dhimbjet e lindjes, por ne si gra jemi të paarritshme sepse ne luftojmë përkundër çdo gjëje, në mënyrë që fëmijët tonë të jetë të shëndetshëm dhe të marrin vlerat ushqyese që ata meritojnë. Ndjej privilegj çdo herë që ushqej me gji, sepse e di që shumë gra mundohen dhe e kanë shumë të vështirë”, ka thënë Emina, e që kjo ka bërë që ajo të marrë përkrahje masive nga të gjithë fansat e saj.

Derisa, ajo ka shtuar edhe një fotografi që tregon më së miri për përjetimin e dhimbjeve./Gazeta Shneta/