Ëndrra e secilës femër: humbni me këtë pije 2 kg për 1 ditë

2017-05-09 në ora 14:44

Shumë femra ëndërrojnë rreth asaj që për një ditë të humbin në peshë. Me këtë pije, do të humbni deri dy kilogramë nga pesha trupore.

Përbërësit: 1. 1,5 litër qumësht me 1,5 për qind yndyrë të qumështit 2. Çaj të gjelbër, 3-4 lugë 3. Një lugë kanellë Merrni 1,5 litër qumësht, e hidhni në enë dhe e lini të vlojë. Qumështit ia shtoni 3-4 lugë çaj të gjelbër. E lini të ftohet. Shtoni kanellë dhe e pini gjatë ditës, në vend të ushqimit,transmeton gazeta Kosova Sot.