Horoskopi, 22 mars 2017

2017-03-22 në ora 07:52

Dashi

Kjo dite nuk ka për te qene shume e qete sot për juve qe jeni ne një lidhje. Mund te konfliktoheni me partnerin për gjithçka dhe asnjeri nuk do i pranoje gabimet. Për beqaret rrethanat do jene te favorshme për takime dhe hapat e pare te ndonjë lidhjeje. Shfrytëzojeni çdo çast. Ne planin financiar duhet t’i bëni sytë katër dhe te shpenzoni me llogari. Vetëm kështu do shmangni tronditjet.

Demi

Për shkak te turbullirave yjore, gjerat nuk do ecin ashtu si e kishit menduar ju te dashuruarit. Do jeni me pak te duruar dhe here pas here mund te keni edhe mosmarrëveshje te forta me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë një takim te jashtëzakonshëm dhe pa u menduar dy here do pranojnë te fillojnë një lidhje. Ne fakt nuk do ju dale keq. Financat nuk do jene aspak te këqija.

Binjaket

Sot ju te dashuruarit do kaloni momente te jashtëzakonshme me partnerin dhe çastet intime do shumëfishohen. Do përjetoni aq shume emocione sa nuk e kishit menduar kurrë. Beqaret do kenë një dite te qete dhe pa ndonjë takim te veçante. Do ju duhet ende te presin edhe pak. ne planin financiar duhet te bëni ekonomi sepse shume shpejt do ju nevojiten me tepër para.

Gaforrja

Do jeni te palogjikshëm sot ju te dashuruarit dhe ka rrezik t’i thoni partnerit disa fjale qe do e lëndojnë atë pamase. Marrëdhënia juaj do tronditet fort. Beqaret nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura sepse ka rrezik te mbeten përgjithmonë vetëm. Ne planin financiar do vendosni rregull dhe do bëni te pamundurën qe situata te jete gjithë kohës nen kontroll.

Luani

Shume planetë, por veçanërisht Marsi do jete ai qe do e privilegjoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Do ndiheni ne çdo moment mire dhe nuk do keni as problemin me te vogël. Beqaret duhet te presin ende pak kohe para se te hedhin hapa sepse ditët ne vijim mundësitë do jene me te mira. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire te mundshme dhe ka mundësi te kërkoni edhe ndihme për t’ia dale mbanë.

 

Virgjeresha

Mundohuni t’i shtoni pak dozat e imagjinatës gjate kësaj dite ju te dashuruarit sepse nëse rutina ju pushton ka rrezik te keni probleme. Beqaret nuk do preferojnë te kërkojnë dashurinë, por do e shfrytëzojnë ditën ne maksimum duke u argëtuar pafund me miqtë e te afërmit. Sektori i financave do jete i mire dhe pa probleme. Do arrini t’i kryeni edhe disa shpenzime me tepër.

Peshorja

Tregohuni sa me realiste sot ju te dashuruarit dhe mundohuni t’ia shprehni sa me shume ndjenjat atij qe keni ne krah. Vetëm kështu do afroheni me tepër me njeri­tjetrin dhe nuk do keni kurrfarë problemi. Beqaret do kenë frike te hedhin hapa sepse do i druhen zhgënjimit. Ne planin financiar do përballeni me gabimet e se shkuarës dhe nuk do dini çfarë te bëni.

Akrepi

Jeta juaj ne çift do jete mjaft e qete sot. Do dashuroheni pafund me partnerin tuaj dhe asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur. Ne çdo moment bëni atë qe do ndieni. Beqaret sot do kenë mundësi reale për te realizuar takimet e shume ëndërruara. Buxheti do jete i qëndrueshëm. Mundohuni ta mbani ne këtë gjendje duke shpenzuar gjithë kohës me kujdes.

Shigjetari

Do jeni shume te logjikshëm dhe shume te dashur me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Mes jush do mbizotërojë gjithë kohës harmonia, begatia dhe ndjenjat reciproke. Beqaret ka rrezik te mos i shfrytëzojnë sa duhet ftesat qe do iu bëhen dhe do humbasin mundësi te shkëlqyera. Me financat nuk do jeni aspak te logjikshëm kështu qe gjendja ka për te qene e keqe.

Bricjapi

Sot do dini si t’ia bëni gjithë kohës qejfin njeri­tjetrit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Mund te ndani se bashku edhe disa sekrete nga jeta familjare e secilit. Beqaret do realizojnë me ne fund një takim mbresëlënës, i cili do ua ndryshoje boten. Buxheti do mbrohet ne çdo moment nga planetët dhe ne këtë sektor nuk do keni për çfarë te qaheni.

Ujori

Dite e qete, pa probleme dhe e mbushur me emocione ka për te qene kjo e sotmja. Mundohuni qe ta shfrytëzoni sa me shume qe te mundeni. Për beqaret do ketë surpriza mjaft te këndshme. Ata nuk do e ndiejnë me aspak vetminë. Shpenzimet kryejini gjithë kohës me llogari sepse ne te kundërt mund ta lëshoni dorën dhe shume shpejt do ngeleni me xhepat bosh.

Peshqit

Sot do kërkoni me tepër vëmendje nga partneri juaj dhe ne fakt ai do ua plotësojë dëshirat. Nga dashuria e madhe qe ka për ju, ai do lere gjithçka tjetër pas dore dhe do ju përkushtohet me shpirt. Beqaret do kenë njohje interesante, por për fat te keq ato nuk do kenë fund te lumtur. Me shpenzimet tregohuni me pak impulsive sepse ne te kundërt do keni probleme.