Humbni 4 kilogramë për 4 ditë, përmes kësaj pije magjike

2018-01-16 në ora 22:03

Për disa njerëz mbipesha dhe trashësia është problem shumë i madh.

Ka njerëz që duan të humbin peshë dhe të cilët në fakt janë të njohur me faktin se sa sfiduese do të jetë kjo gjë. Kohët e fundit, interneti është i ngarkuar me shumë plane diete dhe metoda të humbjes së peshës.

Të gjithë premtojnë se do të jenë të shpejta dhe shumë efektive. Megjithatë, ne jemi këtu për t’ju paraqitur një përzierje që do të jetë më e mirë se të gjitha dietat e tjera që ofrojnë vetëm rezultate të përkohëshme. Kjo është një metodë shumë e fuqishme, që duhet patjetër ta provoni, transmeton lajmi.net

Ju duhet të konsumoni këtë pije vetëm për katër ditë dhe rezultatet do t’ju befasojnë. Megjithatë, ju gjithashtu duhet të kombinoni këtë pije me stërvitje të rregullta dhe një dietë të shëndetshme. Për më tepër, gjëja më e mirë për këtë është se përbërësit janë të lirë dhe të natyrshëm.

Përbërësit:

8 gota ujë
1 lugë çaji me rrënjë xhenxhefil të integruar
12 gjethe të freskëta nenexhik dhe 1 lugë çaji nenexhik të thatë
1 kastravec të prerë në feta
1 limon të prerë në feta.

Udhëzimet:

Merrni një tas të madh dhe shtoni të gjithë përbërësit brenda. Pastaj, përzieni mirë dhe lëreni të ftohet përzierja në frigorifer gjatë natës. Ju duhet të konsumoni 4-5 gota gjatë gjithë ditës. Por, duhet të filloni të pini para mëngjesit. Do të vini re se do të filloni të humbni peshë vetëm në 2 ditë. Në të vërtetë, do të humbni 1 kile pas dy ditëve të para. Vetëm kombinoni këtë pije me stërvitje të rregullt, rezultatet do të jenë të mahnitshme.

Konsumoni atë për 4 ditë dhe pastaj merrni një pushim një javor. Kjo është e gjitha që ju duhet të bëni! Jo vetëm që do të humbni kile, por gjithashtu do të zvogëloni madhësinë e belit tuaj.