Këto janë femrat më tërheqëse që janë bërë ose do bëhen nëna në 2018-tën

2018-06-03 në ora 17:38

VIP-at shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta, megjithëse Gazeta Shneta ka arritur t’i klasifikojë ato më të bukurat.

Megjithatë, devotshmëria ndaj fëmijës dhe dashuria ndaj tij nuk mungon tek asnjë nënë shqiptare, shkruan Gazeta Shneta.

Sidoqoftë, më poshtë do të shihni disa fotografi të nënave, njëkohësisht figura publike, më të bukura të përzgjedhura nga ne.

Amarda Toska

Image result for Amarda Toska

Xhensila Myrtezaj

Related image

Zaimina Vasjari

Related image