Kjo metodë ua frynë buzët për pak minuta, krejt në mënyrë natyrale

2017-03-11 në ora 20:46

Ka disa përbërës shumë të thjeshtë dhe në të njëjtën kohë ekonomikë, që do t’ju ndihmojnë të keni buzë voluminoze dhe të shëndetshme.

Mbani shënim këtë recetë të thjeshtë bukurie dhe veçanërisht të dobishme, shkruan Shije.

Ju duhet vetëm: 1 lugë kafeje spec i kuq1 lugë kafeje kripë1 lugë kafeje vaj ulliri

Përgatitja: Përziejeni kripën me specin e kuq dhe më vonë hidhni vaj ulliri duke e përzier derisa të krijohet një masë e qullët por edhe pak e forte.

Masazhoni buzët për pak minuta dhe bëhuni gati për të dalë. Këtë herë ndryshe.