Krijohet një parfum i ri për femra me aromë të vaginës, ja si reagojnë meshkujt

2017-11-02 në ora 19:39

Gruaja që ishte në kërkim të dashurisë, kthen lëngun vaginal në parfum, zbulim i paparë

Një grua që ishte në kërkim të gjetjes së një partneri ideal, mirëpo nuk po arrinte të gjente formën e duhur për të pasur mundësi të gjente dikë, bënë një kombinim të paparë.

Ajo ka shndërruar lëngun e saj vaginal në parfum, dhe kjo bënë që meshkujt të bien lehtë në grackën e saj.

Ndërsa kjo është shkrimtarja Allison Ramirez që e bëri parfumin e parë të saj, duke u bazuar në atë që ekspertët thonë se erërat e mira shkaktojnë tërheqje më të madhe, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Shneta.

Ky zbulim i këtij parfumi mendohet që të ketë një përdorim të gjerë, pasi që edhe meshkujt vetëm se kanë filluar të nuhasin që nga larg këtë aromë të parfumit duke dhënë komente nga më të ndryshmet.

Ndërsa ajo tregon eksperiencat e saja madje edhe në dyqane, kur në një rast një punonjës në McDonalds u soll me të në një mënyrë më të ëmbël se më parë. /Gazeta Shneta/