Momenti shokues kur nënës i bie fëmija nga shkallët lëvizëse (Foto/Video +18)

2017-03-26 në ora 18:59

Një video me pamje të rënda është shfaqur në mediat ndërkombëtare, ku shihet një nënë me fëmijën e saj duke e mbajtur në krah.

Posa hipën në shkallët lëvizëse në një qendër tregtare në Uzbekistan, nëna duket se e humbë ekuilibrin dhe fëmija i rrëshqet nga duart, shkruan DailyMail, transmeton Gazeta Shneta.

Nëna tenton ta kap fëmijën por pa sukses.

Sipas raportimeve, fëmija ra nga një lartësi sa një ndërtesë katër katëshe.

Ekipet emergjente nuk arritën ta shpëtojnë jetën e fëmijës.

KUJDES! Pamjet në video mund të jenë shqetësuese. /Gazeta Shneta/