Nëntë muaj shtatzënë dhe shikojeni sesi kërcen “belly dance” (Video)

2017-04-25 në ora 11:09

Belly Dance, apo vallëzimi oriental është shumë i njohur në botën e lindjes

Vajzat me trup seksi vallëzojnë duke dridhur e tundur belin,  aq sa mund t’iu marrin mendtë dhe të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Dëshira e madhe për të vallëzuar “belly dance”  e ka shtyrë një vajzë që në muajin e nëntë të shtatzënisë të bëjë një performanë që të lë gojëhapur.

Komente të shumta ka marrë në facebook performanca e saj e guximshme./21Media