Stafi i hotelit thirri policinë duke menduar se babai është pedofil

2017-04-06 në ora 07:56

Widower Craig Darwell, 46-vjeçar, i është dashur të përballet me policinë që të argumentojë se është babai i vajzës 13-vjeçare Millie.

Policia u thirr nga stafi i hotelit ku ishin vendosur babai dhe vajza, duke menduar se ai është pedofil, shkruan NewYorkPost, transmeton Gazeta Shneta.

“Nuk munda ta besojë kur recepsionisti me tha se duhet ta vërtetojë se jam babai i saj. Kam udhëtuar me vajzën në shumë vende të botës, por kjo nuk më ka ndodhur”, deklaroi ai.

Pas pak minutash erdhi policia për fatmirësisht gjithçka u sqarua dhe nuk pati të arrestuar. /Gazeta Shenta/