Xheni në gjendje të rëndë, ja çfarë i ndodhi pas ndarjes nga Benardi

2017-11-08 në ora 20:40

Çifti më i dashur dhe më i përfolur i krijuar brenda Big Brother 9 i ka dhënë fund lidhjes një javë më parë.

Kjo ndarje ishte e papritur për publikun pasi ata tregonin në rrjetet socoale se gjithçka shkonte më së miri.

Asnjëri prej tyre nuk dha asnjë arsye se çfarë i bëri të ndaheshin. Kjo ndarje e papritur bëri që çifti të linin në mes një eksperiencë të re televizive, atë të ‘Dance with me’.

Gjatë spektaklit të kësaj të hënë në ekranin e Klan u shfaqën dy video mesazhe të tyre ku falënderonin publikun për mbështetjen. Teksa Benardi la hapësirë për një rikthim të mundshëm, Xheni dukej më e dëshpëruar

.Kjo tregohet edhe në postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar disa video ku orët e vona të natës e gjejnë zgjuar dhe duke pirë cigare. Me sa duket kjo ndarje e ka bërë Xhenin të vuajë nga pagjumësia.

Bukuroshja është larguar drejt Italisë, vend ku jetojnë familjarët e saj.