Aktorja e njohur tregon përvojën e rënies së flokëve pas lindjes

2018-06-04 në ora 14:27

Aktorja e njohur, Cheryl Tweedy ka folur për herë të parë në lidhje me humbjen e flokëve që prej se ishte bërë nënë, përkatësisht vitin e kaluar.

Cheryl dhe i dashuri i saj, Liam Payne, i ofruan mirëseardhje në jetë të birit të tyre të parë, në Mars të vitit 2017, transmeton Gazeta Shneta.

Një vit më parë, Cheril, 34-vjeçe, ka folur në lidhje me përballjen e rënies së flokëve të saj.

Ajo thotë se iu deshën gjashtë muaj për ta rikthyer regjimin e bukurisë prapë dhe suplimente shtesë për rritjen e flokëve.

Suplimentet “lumity”, për të cilat Cheril thotë se e ndihmuan me humbjen e flokëve të saj, përmbajnë vitamina C dhe E, selenium, zink, omega 3 dhe aminoacide./Gazeta Shneta/