Beyonce është një nënë e kujdesshme, anulon pjesëmarrjen në Coachella

2017-02-23 në ora 22:36

Këngëtarja e famshme amerikane, Beyonce, është në pritje të binjakëve me bashkëshortin e saj, reperin, Jay Z.

E, përderisa shtatzënia e saj po shkon drej fundit, këngëtarja bashkë me mjekët e saj kanë marr vendim që të mos këndojë në Coachella, shkruan USA Today, transmeton Gazeta Shneta.

“Pas këshillës së mjekëve për të mbajtur një orar më pak rigoroz në muajt e ardhshëm, Beyonce ka marrë vendim të mos performojë në Coachella 2017”, thuhet në njoftimin e zyrës për media të këngëtares.

Kuptohet, shtatzënisë me binjakë janë gjithmonë më të rrezikshme dhe kujdesi duhet të jetë më i lartë. /Gazeta Shneta/