“Botë e mirë po largohem”, nëna e re lajmëron vdekjen e saj në internet

2018-02-03 në ora 17:22

Një nënë e re u gjet e vdekur vetëm disa minuta pasi postoi në internet: “Botë e mirë, po largohem”.

Miqtë e saj mbetën të tronditur për “engjëllin e bukur” MollieHorton, 22 vjeç, nga Pembrokeshire, pasi u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në tarracë, përcjell albeu.com.

Mollie la pas vajzën e saj trevjeçare.

Një zëdhënëse e Policisë tha se menjëherë pas postimit në Facebook të vajzës së re policia shkoi në shtëpi por më kot gjithcka kishte marrë fund.

Policia konfirmoi se e trajtojnë vdekjen e Mollie si të dyshimtë, pasi ajo u vetvra, ndërsa kanë marrë në pyetje babain e fëmijës së saj dhe kanë nisur hetimet.