Gruaja shtatzënë qan për çokollatat e saj të preferuara (VIDEO)

2017-02-23 në ora 14:11

Të jesh shtatzënë do të keni mundësinë të përjetoni emocione të shumta.

Do të përballeni me ndryshime të shumta në trupin tuaj dhe ajo çfarë në të vërtetë ju keni nevojë është që të keni sa më shumë ushqim rreth vetes, e sidomos çokollata.

Pamjet e publikuara më poshtë janë të një situate më të ndjeshme por dhe qesharake njëkohësisht.

Kjo pasi teksa shtatzëna Rakela Wardall po gjendej në një market, ajo po kërkonte rreth çokollatave të saj të preferuara sa që dhe filloi të qante.

Por kur burri i saj e pa se ajo nuk ndalonte se qari vetëm për çokollatat që ajo i do aq shumë filloi të mos ndalonte së qeshuri, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ja dhe videoja e plotë: