Ish i dashuri bëri shaka me të, ja si e rimodeloi vaginën kjo vajzë (VIDEO)

2017-03-10 në ora 21:46

Një femër e cila u kritikua dhe u tall nga ish-partneri i saj për vaginën e lëshuar poshtë ka marr një vendim drastik.

Antonia e cila vuante nga lëshimi poshtë i labias (buzëve) së vaginës, ka vendosur që të bëj një ndërhyrje për ta rimodeluar atë, shkruan BBC, transmeton Gazeta Shneta.

“Labia ime shkonte poshtë katër cm prej jashtë”, u shpreh ajo për vaginën e saj, e cila nga ish-partneri i quajt testikuj!

Ajo tani ka rimodeluar atë dhe për këtë gjë ka shpenzuar afërsisht 3,500 euro. /Gazeta Shneta/