Pija që bëri Beyoncen të humbas 20 kilogramë

2017-05-27 në ora 19:25

Qëllimi kryesor i të gjitha femrave në prag të verës është eliminimi i kilogramëve të tepërt shtuar gjatë periudhës së dimrit.

Dietat e mundimshme duket se janë beteja të humbura, por receta që do të japim më poshtë do t’ju japë rezultatet që dëshironi brenda një kohe të shkurtër.

Beyonce është ajo që e ka provuar këtë pije dhe ia ka dalë të humbë mbi 20 kilogramë për rolin e saj në filmin “DreamGirl”.

Pija e mëposhtme është e varfër në kalori, përshpejton metabolizmin dhe më e rëndësishmja nuk keni pse hiqni dorë nga ushqimi që kjo pije të bëjë efektin.

Përgatitja: 1/2 limon ose 2 lugë gjelle lëng limoni 1 deri në 2 lugë shurup panje të pastër grada B 1 deri në 10 lugë piper i kuq 230 ml ujë i distiluar

Mjafton të përzieni përbërësit e të zëvendësoni një vakt apo zemrën me këtë pije./10 minuta/