Dëshironi vetulla të përkryera? Ja 6 gabimet që nuk duhet t’i anashkaloni (Video)

2017-05-23 në ora 10:19

Vetullat e trasha tash e një kohë janë në modë dhe po pëlqehen pothuajse nga të gjitha femrat, shkruan Arbresh.info

Por që të arrini formën e duhur duhet patjetër të mos i anashkaloni 6 gabimet që nuk i keni ditur, por zakonisht i bëni gjatë grimit.

Video më poshtë tregon mënyrën e duhur se si të arrini deri tek forma e përkryer e vetullave.