E jashtëzakonshme: Gruaja lind vet në veturë, derisa burri vozitë (Video)

2017-04-17 në ora 19:09

Një video e jashtëzakonshme shfaq një grua duke lindur pa ndihmën e askujt.

Në video shihet gruaja e ulur në ulësen e pasagjerit në veturë, në momentin kur asaj i nisin dhimbjet e lindjes, transmeton Gazeta Shneta.

Derisa burri vozitë veturën, gruaja kryen lindjen pa ndihmën e askujt.

Ajo i heq pantallonat dhe pas pak minutash nxjerrë beben.

Burri e këshillon ta mbajë beben me përmbys dhe i gëzohet ardhjes në jetë djalit të tij.

Shikojeni këtë moment fantastik. /Gazeta Shneta/