E plotë, por e adhurueshme me të brendshme (Foto)

2017-03-30 në ora 10:16

Ashley Graham ka pasur një vit me shumë punë. Ajo ka qenë pjesë e një seti fotografik të “Sports Illustrated” dhe gjithashtu në kopertinën e revistës “Vogue”.

Tani, modelja e bëshme ka pozuar me të brendshme për “Addition Elle”, një dyqan veshjesh kanadez që shet rroba me masa të mëdha.

Fotot e 29-vjeçare me të brendshme u publikuan të mërkurën dhe Ashley pozon në një mansion të vjetër. TopChanel