Java e 27’të e shtatzënisë – çfarë duhet të dini

2020-06-18 në ora 13:54

Java e 27’të shënon fundin e tremujorit të dytë.

Foshnja juaj deri në javën e 27’të të shtatzënisë do të ketë mjaft zhvillime shkruan Healthline, transmeton GazetaShneta, si:

-Do filloj t’i hap sytë,

-Do të praktikoj frymëmarrjen,

-Rrahjet e zemrës së foshnjes do të bëhen më të forta

Gjatë kësaj kohe foshnja zhvillon modelet e veta të gjumit.Kjo është një gjë normale dhe mjekët sugjerojnë që të pushoni më shpesh./GazetaShneta/