Konsumoni këta dy përbërës dhe humbni 4.5 kg në javë

2017-04-12 në ora 12:42

Receta në vazhdim do t’iu ndihmoj juve të humbisni peshë të konsiderueshme në më pak se një javë shkruan Natural Medicine Box, transmeton gazetashneta.

Përbërësit:

2 lugë të mëdha kanellë
2 lugë mjaltë
200ml ujë.

Ju duhet t’a konsumoni këtë pije çdo ditë nga një herë për një muaj rresht me qëllim që të arritni rezultatet e kërkuara./Gazeta Shneta/