Largoni shenjat pas shtatzënisë vetëm me këtë përbërës, rezultate befasuese

2018-01-14 në ora 14:00

Shenjat pas lindjes janë një problem pothuajse për çdo grua, prandaj kemi komplekse të theksuara gjatë kësaj periudhe.

Ndaloni së kërkuari për ilaçe shëruese të këtyre shenjave, ne kemi zgjedhjen!

Heqja e shenjave të shtatzënisë

Gotu Kola (Centella Asiatica), një barishte ayurvedike ofron veti antibiotike dhe shëruese të plagëve.

Merrni gjysmë ose një lugë çaji një tretësirë ditore, ose 300 deri në 400 mg në ditë në kapsulë dhe do të mahniteni më pas nga rezultatet./Gazeta Shneta/